Sobotní ( 30.5.2026 ) odpoledne se již tradičně neslo v duchu zábavy a dobré nálady.
Nejprve naši hasiči slavnostně pokáceli máj a dále se pokračovalo na hřišti a Kiosku u Fofiny. Děti plnily zábavné úkoly, jako např. lovení rybiček, navlékání korálků, střílení do vodních balonků a letos poprvé i slalom na motokárách. Za všechnu tu snahu dostaly samozřejmě balíček dobrot. Mohly si také nechat vyzdobit obličej od šikovné malířky Denči Látalové nebo si dát cukrovou vatu a popcorn od paní Bábkové. O ještě větší zábavu se postaraly zkušené animátorky Marťa a Terka z agentury z Olomouce. S dětmi tančily, zpívaly a zkrátka si hrály. No a na závěr nesmělo chybě tolik oblíbené dovádění v hasičské pěně. I počasí nám přálo, tak si myslím, že jsme si společně užili moc hezkou sobotu.
© 2026 Městys Brodek u Prostějova, Kontaktovat webmastera, Mapa stránek
ANTEE s.r.o. - Tvorba webových stránek, Redakční systém IPO